C2G - XFP lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Juniper EX-XFP-10GE-LR) - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm malleihin

89101
1189,00 € 0% 24%
: 15.03.2019 : 15.03.2019

( ! ) Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function getHtml() on null in /var/www/html/app/view/product/templates/product.php on line 359
( ! ) Error: Call to a member function getHtml() on null in /var/www/html/app/view/product/templates/product.php on line 359
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001364808{main}( ).../index.php:0
20.0006398504Main->run( ).../index.php:152
30.0218647432core\router\Router->dispatch( ).../index.php:146
40.0220718744core\router\route\Product->dispatch( ).../router.php:59
50.0226732024app\controller\smartdeals\Product->doAction( ).../product.php:72
60.0226732024app\controller\smartdeals\Product->show( ).../controller.php:91
70.18691217496app\controller\smartdeals\Product->makeResponse( ).../product.php:755
80.21791330088app\view\product\Product->render( ).../product.php:523
90.21791346552app\view\product\Product->_render( ).../view.php:56
100.22941419176require( '/var/www/html/app/view/product/templates/product.php' ).../product.php:194