logo Smartdeals
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.smartdeals.fi
Puhelin: 06 - 319 77 90
Sähköposti: info@smartdeals.fi

C2G - XFP lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Juniper EX-XFP-10GE-LR) - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm malleihin

AMO
89101
1209,00 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 14.05.2019 Arvioitu toimitusaika: 14.05.2019
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
EAN4894380891015

Valitettavasti meillä ei ole tuotetietoja tälle tuotteelle.